Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

TOPATOM International Co.,LTD

dobra jakość RGB LED Neon Flex na sprzedaż
dobra jakość RGB LED Neon Flex na sprzedaż
Fab !! Świetny zakup. Wygląda wspaniale i działa bezproblemowo. Również łatwy montaż.

—— Lilia w dniu 26 września 2017 r

Zamówiłem 3 z tych świateł (w kolorze różowym, niebieskim i żółtym) i kocham je. Są lekkie, łatwe do zainstalowania i świetnie wyglądają.

—— Lucy Swope w dniu 12 sierpnia 2017 r

To jest śliczne! Mój syn to uwielbia. Jest dostarczany z elementami do zdalnej i ściennej przystawki. Jest bardzo lekki, ponieważ jest plastikiem.

—— Samantha w dniu 24 września 2017 r

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shenzhen Vasten Lighting Co., LTD, jako fabryka i producent, z siedzibą w mieście Shenzhen w Chinach, obejmująca powierzchnię, ma trzy linie produkcyjne - LED Neon Flex, LED Strip Light, LED Neon Signs.

  Każda linia produkcyjna jest wyposażona w zaawansowane i wydajne maszyny. Oprawa LED Neon Flex i LED Strip Light są wyposażone w SMT, lutowanie reflow dla masowej produkcji

  Liczba naszych pracowników to ponad 30, którzy są wykwalifikowani i doświadczeni, aby zagwarantować wysoką produkcję luzem. Poza tym, każdy woker musi mieć surowe i standardowe treningi przed rozpoczęciem pracy i regularnymi szkoleniami od czasu do czasu.

  TOPATOM posiada akredytację ISO9001 i BSCI i zawsze utrzymuje ścisłe podejście do kontroli jakości i środowiska pracy, aby zapewnić utrzymanie certyfikacji.

 • OEM / ODM
 • R
Szczegóły kontaktu
TOPATOM International Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Sun

Tel: 86-755-27363668

Faks: 86-755-29580551

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)